<<<  SKORZYSTAJ Z PORAD NASZEGO SERWISU


REGENERACJA KARTRIDŻY :

   DO DRUKAREK LASEROWYCH KOLOROWYCH

 Koszty eksploatacyjne coraz bardziej popularnych i tanich, kolorowych drukarek laserowych w dużym stopniu zależą od kosztów wymiany ich zużytych  podzespołów drukujących zwanych podajnikami toneru. Aby te koszty znacznie obniżyć stosujemy regenerację w/w podzespołów. Zregenerowane  podajniki mają doskonałą jakość i zmniejszają o około 50% koszty eksploatacji urządzeń. Wspomniane podajniki tonerów mogą być wielokrotnie  regenerowane dosłownie bez wpływu na jakość wykonywanych wydruków.
Nasz klient decydujący się poddać swój podzespół procesowi regeneracji nic nie ryzykuje, gdyż firma nasza gwarantując doskonałą jakość, stosuje dodatkowo zasadę 30 - dniowego okresu zwrotu gotówki .    -> patrz Jak reklamować . Podzespoły które są przeznaczone do regeneracji należy zapakować w oryginalną folię i pudełko i dostarczyć do naszej firmy.    -> patrz Jak dostarczyć .
Zregenerowane kartridże nie należy poddawać nadmiernym wstrząsom, nie ustawiać ich w pozycji pionowej, a przed załadowaniem do urządzenia należy postępować z nimi jak z nowo zakupionymi.      
 Coraz częściej pojawiające się na rynku kolorowe drukarki laserowe posiadają zwykle rozdzielone części bębna światłoczułego i podajników tonera. W tej sytuacji możliwe jest wielokrotne napełnianie kolorowymi tonerami wspomnianych podajników. Podzespoły podajników są przy tej operacji czyszczone i konserwowane, a wydruki nie odbiegają jakością od wykonanych nowo zakupionymi w sklepie. W ciągu kilkunastomiesięcznego stosowania regeneracji kolorowych kartridży do różnych typów kolorowych drukarek laserowych firm HP, EPSON, MINOLTA nie mieliśmy ani jednej reklamacji. Zregenerowane w naszej firmie kartridże wyposażone są w nowe CHIPY wykorzystywane w procesach statystyczno-informacyjnych nowoczesnych drukarek.

   Całościowy koszt regeneracji podany jest w tabeli cennikowej w kolumnie KOMPATYBILNY, REGENERACJA .


  Urządzenie w których wykonujemy regenerację kartridża posiadają w rubryce info symbol , inne w których regenerować można również bęben posiadają znak .Jak nas znaleźć

Puławska 132a/21 róg Naruszewicza

JAK ZAMAWIAĆ...

JAK EXPRESOWO:
  ZREGENEROWAĆ...
  NAPRAWIĆ...

JAK NAJTANIEJ KUPIĆ...

JAK NAJTANIEJ NAPRAWIĆ...

JAK ZDIAGNOZOWAĆ...

JAK PŁACIĆ...

JAK REKLAMOWAĆ...

JAK DOSTARCZYĆ...

JAK ODEBRAĆ...

JAK WYPOŻYCZYĆ URZĄDZENIE NA CZAS NAPRAWY...

JAK ODSPRZEDAĆ UŻYWANY CARTRIDG'E...

JAK ZAINSTALOWAĆ NOWE URZĄDZENIE...

CENNIK URZĄDZEŃ UŻYWANYCH...

...

...

...


 
Made by Tomasz Brzeziński