SERWIS

DRUKARKI ATRAMENTOWE


Za jakość wykonywanych kopii bezpośrednio odpowiadają podzespoły drukujące, którymi w drukarkach atramentowych są głowice z atramentem lub same pojemniki z atramentem montowane do permanentnych głowic, umieszczonych na stałe w urządzeniach.

Prawdopodobnie z  powodów ekonomicznych znaczna część zastanych przez naszych pracowników, a  zastosowanych przez Państwa w drukarkach w/w podzespołów jest regenerowana lub kompatybilna.  --> patrz.  KARTRIDŻE ATRAMENTOWE  

Najczęstsze pozostałe uszkodzenia drukarek atramentowych spowodowane są złą pracą :

1. podajników papieru - zatrzymujące się w urządzeniu kartki, co zwykle jest spowodowane zanieczyszczeniem gum pobieraków i wałków transmisyjnych, zatarciem prowadnic karetek z głowicami, zanieczyszczenie czujników transmisji pyłem papierowym, rozlanym i zastygłym atramentem lub tradycyjnym kurzem.

2. podzespołów czyszczących i parkujących głowice, co zwykle jest spowodowane nagminnym nie konserwowaniem i nie czyszczeniem urządzenia przy jednoczesnym nadmiernym jego użytkowaniu. Są to bardzo ważne podzespoły, odpowiedzialne za czyszczenie dysz plujących i utrzymanie głowic atramentowych w pełnej sprawności w jak najdłuższym okresie czasu. Ich nieprawidłowa praca jest przyczyną częstszych awarii głowic z atramentem i naszego kosztownego zażenowania pracą urządzenia.

!  Jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z jakości kopii to zamiast co chwilę wymieniać drogi  kartridż  może warto poddać urządzenie czyszczeniu i konserwacji.

Pozorne oszczędności na wydatkach związanych z przeprowadzeniem okresowych konserwacji urządzeń, mszczą się na nas poważnymi i drogimi naprawami oraz długim przestojem urządzeń.
Bardzo często naprawiamy urządzenia nie konserwowane od wielu miesięcy lub wcale od daty zakupu. Zalane tuszem podzespoły jeśli drukują to w niezadowalający sposób, urządzenia pracują bardzo głośno lub wręcz zacierają się. Częstym powodem złej pracy drukarki jest uszkodzone połączenie drukarki z komputerem (np. połączenie lub kabel), nieprawidłowa konfiguracja sprzętu lub złe działanie programów odpowiedzialnych za sterowanie pracą drukarki. (patrz  --> drivers)

 

Z tego powodu w przypadku uszkodzenia drukarki należy dostarczyć ją do serwisu z kablem drukarkowym i sterownikami !Znajdziesz nas na

Puławska 132a/21 róg Naruszewicza

JAK ZAMAWIAĆ...

JAK EXPRESOWO:
  ZREGENEROWAĆ...
  NAPRAWIĆ...

JAK NAJTANIEJ KUPIĆ...

JAK NAJTANIEJ NAPRAWIĆ...

JAK ZDIAGNOZOWAĆ...

JAK PŁACIĆ...

JAK REKLAMOWAĆ...

JAK DOSTARCZYĆ...

JAK ODEBRAĆ...

JAK WYPOŻYCZYĆ URZĄDZENIE NA CZAS NAPRAWY...

JAK ODSPRZEDAĆ UŻYWANY CARTRIDG'E...

JAK ZAINSTALOWAĆ NOWE URZĄDZENIE...

CENNIK URZĄDZEŃ UŻYWANYCH...

...

...

...


 
Made by Tomasz Brzeziński